Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Стабілизатор напруги 9 кВт | 220 В

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Стабілізатори напруги потужністю 9 кВт

 

Стабілізатори напруги потужністю 9 кВт найчастіше обираються для забезпечення стабільного електроживлення приватних будинків, котеджів, а також невеликих комерційних об'єктів, офісів чи магазинів.

Інтернет-магазин PromStab пропонує широкий асортимент стабілізаторів напруги, серед яких ви легко знайдете оптимальний варіант для своїх потреб. У нашому магазині ви можете купити стабілізатор напруги 9 кВт за вигідною ціною з гарантією від виробника та безкоштовною доставкою в будь-яке місто України.

Для того щоб визначити, який саме стабілізатор напруги на 9 кВт найбільше відповідає вашим потребам, пропонуємо ознайомитись з основними характеристиками цих пристроїв, за якими здійснюється вибір.


1. Тип стабілізац>ії. Залежно від конструкції та принципу роботи, виділяють такі основні типи стабілізаторів напруги:

  • Релейні стабілізатори. Цей тип стабілізаторів використовує електромагнітні реле для регулювання напруги. До переваг цього типу можна віднести невисоку вартість, широкий діапазон вхідних напруг та високу швидкість спрацьовування. До недоліків — не дуже високу точність напруги на виході, а також шуми при перемиканні реле. Слабким місцем і часто причиною виходу з ладу є саме механічний знос контактів реле.
  • Симісторні або тиристорні стабілізатори. Працюють аналогічно релейним, але для перемикання між обмотками автотрансформатора в стабілізаторах такого типу використовуються електронні ключі — симістори або тиристори. Завдяки цьому вони відрізняються більшою надійністю та довговічністю, відсутністю шумів при перемиканні контактів і високою швидкістю реакції на зміни напруги. Симісторні стабілізатори мають кращі технічні характеристики, але коштують дорожче, ніж релейні.
  • Інверторні стабілізатори. Такі стабілізатори завдяки подвійному перетворенню напруги забезпечують високу стабільність вихідної напруги, чисту синусоїду на виході, практично моментально реагують на перепади напруги, і мають високу точність стабілізації. Проте, вартість таких моделей буде набагато вище.

2. Точність стабілізації

Точність стабілізації — це похибка у роботі стабілізатора, яка показує наскільки близькою до еталонного значення 220 В буде напруга на виході. Виражається у відсотках, де 1 % приблизно дорівнює 2 вольтам. Чим менший відсоток, тим точніший стабілізатор.

Це дійсно важливий параметр при виборі стабілізатора напруги, але для переважної більшості покупців цей показник не буде вирішальним. Справа в тому, що для усієї сертифікованої в Україні побутової техніки допускається відхилення в напрузі до 10 %, і майже всі стабілізатори задовольняють ці вимоги. Тобто, якщо в вашому будинку тільки стандартна побутова техніка (холодильник, пральна машина, телевізор, бойлер і т. п.), то вам підійде майже будь-який стабілізатор на 9 кВт.

Проте в професійних сферах, в яких використовується більш чутлива техніка (обчислювальна, контрольно-вимірювальна, лабораторне обладнання, медичні апарати, сервери, преміальні аудіосистеми тощо) навіть мінімальні відхилення можуть мати вирішальне значення. Тому для таких областей важливо обирати стабілізатори напруги високої точності

Звичайно високоточні стабілізатори коштують значно дорожче, тому рекомендуються вони тоді, коли потрібно захистити дійсно вимогливе обладнання.


3. Робочий діапазон напруги

Робочий діапазон стабілізації вказує на те, в яких межах вхідної напруги стабілізатор може забезпечити вихідну напругу з заявленою точністю. Якщо вхідна напруга буде виходити за межі робочого діапазону, то знизиться точність стабілізації, або відбудеться відключення стабілізатора.

При виборі стабілізатора орієнтуйтесь на особливості вашої електромережі, звертайте увагу на верхні та нижні межі вхідної напруги, на які повинен бути розрахований стабілізатор. Переконайтеся, що обрана модель буде працювати при падінні або підвищенні напруги, яке є характерним для вашого регіону.


4. Спосіб монтажу

В залежності від обраного місцерозташування, ви можете обрати стабілізатор 9 кВт з настінним або підлоговим типом монтажу.


На завершення хочемо зазначити, що якщо у вас виникають сумніви чи запитання з приводу того, який же все-таки стабілізатор напруги на 9 кВт обрати, зверніться до наших фахівців, і вони нададуть вам вичерпну консультацію.

Вгору